Automatyzacja zadań IT

0
54
5/5 - (1 vote)

Automatyzacja zadań IT ma absolutnie kluczowe znaczenie w perspektywie przepływu pracy w różnych branżach, które w dobie rozwoju technologii cyfrowej sięgają po rozwiązania pozwalające wykonywać powtarzalne zadania bez udziału człowieka. Wpływa to oczywiście na usprawnienie działania firmy, ale także na znaczące obniżenie kosztów, jakie pochłaniają niektóre procesy biznesowe. Automatyzacja obejmuje m.in. wirtualne grupy stanowisk, uruchamianie plików wsadowych i skryptów PS czy dystrybucję plików oraz folderów. W IT Manager przygotowaliśmy dla Państwa odświeżone moduły automatyzacji zadań i zdalnego zarządzania przynoszące nowe funkcjonalności, pozwalające na jeszcze skuteczniejsze zarządzanie procesami oraz usługami firmy. Wybierz najskuteczniejsze narzędzie do automatyzacji zadań IT, stawiając na rejestrację Agenta ITM, umożliwiającego przejęcie pulpitu, operacje zdalne oraz transferowanie plików.

  • Automatyzacja zadań IT i zdalne zarządzanie z Agentem ITM
  • Funkcjonalność modułu Monitoring sieci LAN od IT Manager
  • Zarządzanie urządzeniami mobilnymi i centralne zarządzanie komputerami

Automatyzacja zadań IT i zdalne zarządzanie z Agentem ITM

Process automation to klucz do efektywnego wykonywania złożonych zadań w Twoim biznesie, niezależnie od branży, w której funkcjonujesz. Wraz z zespołem inżynierów IT Manager stworzyło rewolucyjny moduł, który – wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów – skutecznie wspiera pracę administratorów, wprowadzając funkcjonalności dostępne wcześniej w międzynarodowych systemach klasy Enterprise. Poznaj naszą ofertę i dowiedz się, jak łącząc automatyzację ze zdalnym zarządzeniem, oszczędzić czas i środki, wykonując codzienną pracę i zadania w trybie automatycznym.

Funkcjonalność modułu Monitoring sieci LAN od IT Manager

Moduł monitoringu sieci LAN od IT Manager pozwala pozyskać aktualną wiedzę na temat aktywnych urządzeń sieciowych, jak również wizualizację ruchu sieciowego na ich poszczególnych portach. Kolejna korzyść to automatyczna inwentaryzacja sprzętu IT poprzez tworzenie zasobów sieciowych. Nie można również zapomnieć o tym, że monitoring sieci LAN umożliwia analizę stanu drukarek oraz ilości wydruków przez SNMP.

Przeczytaj także:  Bezprzewodowy Internet na Ołbinie: Rewolucja Cyfrowa We Wrocławiu

Zarządzanie urządzeniami mobilnymi i centralne zarządzanie komputerami

Automatyzacja zadań IT to nie wszystko, co mamy do zaproponowania. Absolutną nowością, po którą sięga coraz większa rzesza naszych zadowolonych klientów, pozostaje nowy moduł MDM – umożliwiający zdalne zarządzanie urządzeniami mobilnymi z systemem Android.