5/5 - (1 vote)

Branża iGaming ma to do siebie, że obejmuje kilkaset różnorodnych dostawców oprogramowania. W praktyce oznacza to zatem, że gracze będą mogli sobie pozwolić na przetestowanie kilkudziesięciu tysięcy różnorodnych gier hazardowych. Wybór może przez to przytłaczać, dlatego pragniemy zwrócić uwagę na kilka ciekawych tytułów od jednego z topowych dostawców w branży, Spinomenal.

Demi Gods V

Przeglądając nowe sloty z motywami legend, uwagę gracza szybko przykuje to, co do zaoferowania ma Demi Gods V. Spinomenal zaprojektował automat w sposób, który obejmuje siatkę 5×4. Do tego możemy tutaj spotkać 50 linii płatniczych, co sprawia, że na ekranie dzieje się całkiem sporo. Jednocześnie zakres dostępnych stawek również został dobrze rozbudowany, dlatego możemy obstawiać od zaledwie 0,50 do nawet 500 zł za pojedynczy spin.

Motywem przewodnim automatu są oczywiście półbogowie, którzy są w stanie przyznawać rekordowe wygrane. Oprócz standardowych symboli będziemy mogli tutaj spotkać jeszcze liczne funkcje bonusowe, jak Buy Feature, Features Map, Free Spins, Multiplier, Random Wilds czy Respins. Wskaźnik zwrotu wynosi natomiast 95,74%.

The Little Mermaid

Automat zapewnia rozbudowaną rozgrywkę, która została oparta na siatce 5×4 oraz aż 100 liniach płatniczych. Już to jest w stanie zapewnić graczowi, że na ekranie rozgrywki będzie cały czas działo się coś ciekawego. Więcej informacji na temat tego, co do zaoferowania ma ten slot, przedstawiamy poniżej:

  • Motyw przewodni: mała syrenka.
  • Funkcje bonusowe: Free Spins, Buy Feature, Scatter, Sticky Wilds, Walking Symbols, Moving Wilds.
  • RTP: 96,04%.
  • Zmienność: wysoka.
  • Maksymalna wygrana: x3000 stawki.

Book of Rampage

W momencie, gdy gracz zdecyduje się już na konkretne renomowane kasyno z opcją wpłaty BLIK lub innym popularnym środkiem płatniczym, będzie mógł przejść do przetestowania tego świetnego slotu od Spinomenal. Gra posiada 5 bębnów oraz 3 rzędy, a wygrane są przyznawane na bazie 10 linii wygrywających. W praktyce oznacza to zatem, że gracz będzie mógł w łatwy sposób zrozumieć, jak przyznawane są mu nagrody.

Przeczytaj także:  Ultraszybki Internet Airmax: Przemiana Cyfrowa na Wrocławskim Ołtaszynie

W przypadku tej gry możemy oczekiwać popularnego wśród Polaków motywu przewodniego księgi. Takie rozwiązanie znane jest między innymi z Book of Dead, czyli slotu głównie odpowiedzialnego za popularność tego motywu u polskich graczy. Book of Rampage jest automatem wideo, który oferuje 93,96% RTP. Jednocześnie możemy tutaj spodziewać się ciekawych funkcji bonusowych. Są nimi Free Spins, Buy Feature, Expanding Symbols, Scatter, Wild.

Book of Demi Gods II

Na koniec nie możemy jeszcze pominąć tego tytułu, który cieszy się uznaniem wśród polskich fanów Spinomenal. Book of Demi Gods II, bo o tej grze mowa, udostępnia 10 linii płatniczych, dzięki czemu jest to dobry wybór dla fanów prostej rozgrywki. Maksymalna wygrana w trakcie gry może sięgnąć x5000 postawionej stawki. Więcej szczegółów przedstawiamy w tabeli.

NazwaRTPFunkcje bonusoweZmienność
Book of Demi Gods II95,9%Buy Feature, Expanding Symbols, Free Spins, Scatter, WildWysoka

Każdy gracz będzie mógł bawić się z wyżej przedstawionymi tytułami. Fani prostszej rozgrywki dobrze będą czuć się w Book of Demi Gods II oraz Book of Rampage. Natomiast miłośnicy większej liczby linii płatniczych oraz funkcji bonusowych znajdą frajdę w The Little Mermaid, oraz Demi Gods V. Warto regularnie sprawdzać nowe sloty, gdyż nigdy nie wiadomo, który z nich okaże się dla nas wciągający.